Serwis Naprawa Regulacja OkienPCV i DREWNIANYCH -- WARSZAWA 501 77 88 22

               Profesjonalnie i bez ściemy

WK Botiq

Naprawa Okien Warszawa

- Profesjonalnie z Gwarancją


____________
Jak zrobić regulację "zima lato" w oknach PCV, drewnianych z okuciami Maco rolki owalne

Czy zawsze jest to bezpieczne.

____________

regulacja zima lato maco

Gdy na dworze coraz zimniej, a okna nie są szczelne warto pomyśleć o regulacji okien, również docisku skrzydeł okiennych do ramy.
W omawianym przypadku zajmiemy się okuciami firmy MACO, a konkretniej rolkami owalnymi. Na czym ona polega ta słynna regulacja zima lato?

Otóż w tym przypadku jest to płynna regulacja, więc docisk można dostosować w zależności od potrzeby od minimum do maksimum.

Zatem obracamy rolką i czym bardziej rolka jest w poziomie tym docisk mocniejszy, analogicznie czym bardziej w pionowo tym lżejszy.

Docisk zależy zwiększać stopniowo, każdorazowo sprawdzając czy opór przy zamywaniu okna lub balkonu nie jest zbyt duży, gdyż skutkować to może uszkodzeniem mechanizmów i koniecznością naprawy okien przez profesjonalny serwis, a to wiąże się z kosztami.

Zanim jednak się za tą regulację weźmiemy, warto zapoznać się z warunkami jakie powinny być spełnione, aby ta regulacja przyniosła pożądany efekt.
Artykuł w linku poniżej

Co może pójść nie tak przy regulacji okien zima lato

Możesz też wybrać opcję bezpieczną i komfortową i umówić się ze specjalistą WK Botiq Naprawa Okien PCV i drewnianych.
Zapraszamy

Teren na jakim działa Nasz Serwis Naprawa Okien to Warszawa (Ursus, Włochy, Bemowo, Bielany, Wola, Ochota, Śródmieście, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Praga, Rembertów, Targówek, Bródno, Wawer, Wesoła, Wilanów, Białołęka) jak również miejscowości graniczące takie jak: Marki, Zielonka, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Milanówek, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Raszyn, Ożarów Mazowiecki, Błonie.

Masz pytania - DZWOŃ 501 77 88 22


Współpracujemy: