Serwis Naprawa Regulacja OkienPCV i DREWNIANYCH -- WARSZAWA --- ŻOLIBORZ

      501 77 88 22    Profesjonalnie i bez ściemy

WK Botiq

Naprawa Okien Warszawa Żoliborz

- Profesjonalnie z GwarancjąNiezmiernie miło nam Cię powitać na naszej stronie Serwisu Okien WK Botiq działającego na Żoliborzu jak również w razie potrzeby w całej Warszawie i najbliższych okolicach.

W czym możemy Ci pomóc?
 • Zajmujemy się regulacją okien drewnianych i PCV, a więc działaniami profilaktycznymi mającymi na celu sprawne funkcjonowanie okien, komfort ich użytkowania, jak również zapobieganie awariom.
 • Gdy regulacja i konserwacja nie została zrobiona na czas i uszkodzeniu ulegną mechanizmy, zajmujemy się naprawą okien PCV i drewnianych jak również wymianą potrzebnych elementów.
 • Wymiana szyb w oknach PCV i drewnianych też znajduje się w zakresie naszego działania. Warto poczytać jakie informacje będziemy potrzebowali podczas pierwszej rozmowy, aby móc rzetelnie wstępnie wycenić taką usługę.
 • Szczególnie w okresie jesienno zimowym najczęstszą usługą jest uszczelnianie okien drewnianych i PCV plastikowych w tym przede wszystkim wymiana uszczelek i regulacja.
  W razie pytań służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu

   501 77 88 22

  Naprawiamy: Romb, Fewb, Siegenia, GU, Winkhaus, Roto, Maco


  Obszar na jakim realizujemy Naprawę Okien to Żoliborz jak również w razie potrzeby teren całej Warszawy i najbliższych okolic.


  Współpracujemy: