Serwis Naprawa Regulacja OkienPCV i DREWNIANYCH -- WARSZAWA 501 77 88 22

               Profesjonalnie i bez ściemy

WK Botiq

Naprawa Okien Warszawa

- Profesjonalnie z Gwarancją


____________
Regulacja okien PCV plastikowych, drewnianych - Jak często regulować okna

Regulacja okien zarówno plastikowych PCV jak i drewnianych to podstawa jeśli chodzi o serwis okien, więc dla prawidłowego ich funkcjonowania powinna być wykonywana systematycznie, aby zapobiec konieczności naprawy okien lub wymiany uszkodzonych okuć, co z kolei wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Tak jak np. w przypadku samochodu, taki przegląd stanu technicznego robi się raz w roku, tak samo producenci okien zalecają przegląd, regulację i konserwację okien co roku.

Oczywiście nie ma tu ustawowego obowiązku i związanych z tym konsekwencji prawnych jak w przypadku samochodu, ale warto to robić. Często producent od faktu dokonywania regularnej regulacji uzależnia gwarancję.

Pamiętajmy, że prawidłowo wyregulowane okno to brak konieczności naprawy okien, wymiany uszkodzonych okuć, jak również wygoda użytkowania. Takie okno bezproblemowo otwiera się, zamyka, uchyla, bez potrzeby użycia większej siły czy kombinowania klamką, aby trafić w odpowiednia pozycję. To również oszczędność czasu i nerwów w sytuacji gdy awarii ulegnie niewyregulowane okno np w momencie gdy pilnie musimy wyjść z domu, a uszkodzenie uniemożliwia zamknięcie go.

Warto nadmienić, iż regulację okien najbezpieczniej zlecić Profesjonalnemu Serwisowi Okien. Jak każdą czynność można próbować robić to samodzielne, ale manewry takie mogą się skończyć z różnym skutkiem.

Warto zatem Zadbać o okna już dziś i umówić się na regulację swoich okien PCV lub drewnianych. Serwis Okien WK Botiq Warszawa dokona u Państwa regulacji okien drewnianych lub PCV plastikowych, jak również zrealizuje naprawy okien w przypadku uszkodzenia okuć.

Działamy na terenie Warszawy i najbliższych okolic.
Zapraszamy do współpracy
Teren na jakim działa Nasz Serwis Naprawa Okien to Warszawa (Ursus, Włochy, Bemowo, Bielany, Wola, Ochota, Śródmieście, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Praga, Rembertów, Targówek, Bródno, Wawer, Wesoła, Wilanów, Białołęka) jak również miejscowości graniczące takie jak: Marki, Zielonka, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Milanówek, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Raszyn, Ożarów Mazowiecki, Błonie.

Masz pytania - DZWOŃ 501 77 88 22


Współpracujemy: