Serwis Naprawa Regulacja OkienPCV i DREWNIANYCH -- WARSZAWA 501 77 88 22

               Profesjonalnie i bez ściemy

WK Botiq

Naprawa Okien Warszawa

- Profesjonalnie z Gwarancją


____________
- Regulacja okien czy warto i po co to robić?

Na początku powiedzmy sobie, co to jest regulacja okien.
Jest to przede wszystkim ustawienie geometrii skrzydła okiennego względem ościeżnicy (ramy okiennej). W trakcie użytkowania, jak również pod wpływem własnego ciężaru, okno w naturalny sposób traci prawidłowe parametry, co prowadzić może do różnego rodzaju kolizji okuć, uszkodzenia ich, a wtedy potrzebna jest wizyta serwisu okien i ich naprawa.

Regularna regulacja okien pozwala zniwelować te ryzyka, które wiązać się mogą z dodatkowymi kosztami naprawy okien czy wymiany uszkodzonych mechanizmów.
W przypadku starszych okien niektóre okucia mogą być już niedostępne, a więc takie zaniedbanie może kosztować wymianę okien, co oznacza jeszcze wyższe koszty niż naprawa okna, no i oznaczają spory bałagan, kurz itp. jak to przy remoncie.

Wyregulowane okno, to przede wszystkim Twój komfort i wygoda. Okno pracuje prawidłowo, do jego obsługi nie trzeba używać bardzo dużej siły, czy też kombinować klamką żeby udało się zamknąć czy otworzyć okno.

Podsumowując, systematyczna regulacja okien to Twój:
- komfort
- wygoda
- spokój
- spore oszczędności związane brakiem potrzeby naprawy okien

Regulacja okien to jak złe ustawienie geometrii w samochodzie.... niby da się jeździć, ale nie jest to komfortowe, a w niedalekiej perspektywie możemy być pewni, że oszczędność była żadna, gdyż uszkodzą się części, które nie miały odpowiednich warunków do pracy, a koszty naprawy okna znacznie przewyższą profilaktykę.

WK Botiq serwis okien dokona u Państwa regulacji okien drewnianych lub PCV plastikowych, jak również zrealizuje naprawy okien w przypadku uszkodzenia okuć. Działamy na terenie Warszawy jak i najbliższych.
Teren na jakim działa Nasz Serwis Naprawa Okien to Warszawa (Ursus, Włochy, Bemowo, Bielany, Wola, Ochota, Śródmieście, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Praga, Rembertów, Targówek, Bródno, Wawer, Wesoła, Wilanów, Białołęka) jak również miejscowości graniczące takie jak: Marki, Zielonka, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Milanówek, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Raszyn, Ożarów Mazowiecki, Błonie.

Masz pytania - DZWOŃ 501 77 88 22


Współpracujemy: