Serwis Naprawa Regulacja OkienPCV i DREWNIANYCH -- WARSZAWA 501 77 88 22

NAPRAWA OKIEN WARSZAWA 501 77 88 22

Naprawa Okien Warszawa - Profesjonalnie z GwarancjąWymiana szyby zespolonej (pakietu szybowego) - procedura

Jak to wygląda? Co warto wiedzieć? Jakie informacje będziemy od Państwa potrzebować?
Otóż dzwoniąc do Nas klient powinien znać orientacyjne wymiary szyby, centymetr w tą czy w tamtą nic nie zmieni. Ważna jest też informacja czy okno jest wykonane z PCV czy z drewna. Jeśli posiadasz wiedzę czy Twój pakiet szybowy składa się z szyb zwykłych czy zawiera szkło bezpieczne lub antywłamaniowe, z ilu szyb się składa to nasza wycena będzie jeszcze bardziej dokładna. Warto też spojrzeć na zazwyczaj srebrną ramkę pomiędzy szybami i spisać to co jest tam napisane, jeśli producent takie dane tam zamieścił. Dodatkowo czy na oknie w którym mamy wymienić szybę są zamontowane żaluzje, rolety lub plisy - to dodatkowy koszt i oczywiście czas, który zarówno my jak i kient musi zarezerwować. Jeśli nie potrafią Państwo podać tych informacji, na wszelki wypadek podamy cenę w obu opcjach.
Na pierwszej wizycie dokonamy dokładnego pomiaru uszkodzonej szyby. Ponieważ jest to element na indywidualne zamówienie pobierany jest zadatek. Czas wykonania pakietu to max 7 dni roboczych. Gdy jest już gotowy kontaktujemy się i umawiamy na właściwą wizytę w celu wymiany szyby w oknie.
Czas pomiaru to ok. 10 min, wymiany pakietu szybowego w oknie PCV plastikowym to ok 30 min.
Czas pomiaru/wymiany wydłuży się jeśli np mają Państwo zamontowane żaluzje, rolety lub plisy, oczywiście o czas potrzebny na ich demontaż i ponowny montaż.

Masz pytania - DZWOŃ - 501 77 88 22
Współpracujemy:


stat4u