Serwis Naprawa Regulacja OkienPCV i DREWNIANYCH -- WARSZAWA 501 77 88 22

               Profesjonalnie i bez ściemy

WK Botiq

Naprawa Okien Warszawa

- Profesjonalnie z Gwarancją


____________
Dlaczego naprawa okien coraz częściej jest potrzebna?

Zapewne każdy z nas chce dbać o środowisko – to zrozumiałe i odpowiedzialne.

W oknach na przestrzeni ostatnich ponad 20 lat niewiele się zmieniło. Mechanicznie nie bardzo jest co wymyślić nowego w tym temacie. Zasady mechaniki, otwierania, zamykania, uchylania pozostają takie same.

Co zatem sprawia, że coraz częściej potrzebować będziesz naprawy okien, wymiany okuć?

Zmiany jakie dokonują się w oknach są kosmetyczne, bardziej marketingowe – „cudowna powłoka, łatwiejsze w montażu” itp. itd
Tzw "dbałość o środowisko" powoduje, że okucia okienne są coraz lżejsze, słabsze, bardziej awaryjne. Zużywa się mniej materiału co kiedyś do produkcji tego samego elementu – no i super, ale tylko w krótkim terminie.

Dlaczego?

Niektórych części w starych modelach okuć nie wymieniało się praktycznie nigdy, funkcjonowały bezawaryjnie przez nawet kilkanaście czy 20 lat, bez regulacji okien i konserwacji, często przez to pracując w naprawdę ekstremalnych warunkach.
Jak w pewnym starym znanym samochodzie, gdzie naprawy niektórych elementów się nawet nie przewidywało, bo było wykonane tak solidnie.

Obecnie okucia wymagają naprawy lub wymiany dużo wcześniej, często uszkadzają się bez konkretnych przyczyn - przy normalnym użytkowaniu – dlatego okna wymagają częstszej niż kiedyś regulacji i konserwacji, jeśli chcemy uniknąć kosztownej naprawy okien lub konieczności wymiany okuć.

Można się zastanawiać czy nowe lżejsze okucie, które w ciągu 20 lat zepsuje się 4 czy 5 razy jest naprawdę bardziej eko, niż starsze trochę cięższe, które się praktycznie nie psuło?
Odpowiedzieć sobie na to pytanie może każdy sam.

Co by nie mówić o jakości, niezmienny jest fakt, że okna do prawidłowego funkcjonowania potrzebują systematycznej konserwacji - w tym corocznej regulacji okien i smarowania mechanizmów – w czym bardzo chętnie Państwu pomożemy.

Dla zachowania żywotności okien ważne jest, aby mechanizmy były wyregulowane prawidłowo, skrzydło nie obcierało o ramę, klamka dochodziła do końca bez wysiłku i kombinowania.

Nasz Serwis Okien świadczy usługi naprawy okien, regulacji okuć, wymiany uszczelek, wymiany szyb w oknach PCV plastikowych i drewnianych i wiele innych na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Zapraszamy do współpracy
Teren na jakim działa Nasz Serwis Naprawa Okien to Warszawa (Ursus, Włochy, Bemowo, Bielany, Wola, Ochota, Śródmieście, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Praga, Rembertów, Targówek, Bródno, Wawer, Wesoła, Wilanów, Białołęka) jak również miejscowości graniczące takie jak: Marki, Zielonka, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Milanówek, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Raszyn, Ożarów Mazowiecki, Błonie.

Masz pytania - DZWOŃ 501 77 88 22


Współpracujemy: